Doğum Gününüz
    
Burcunuz:
Saat Aralığı:
    
Genel Durum
Değişimi seviyorsunuz. Yaşamda kaybettiğiniz her şeyi bu özelliğinize borçlusunuz. Birçok aşklar yitirdiniz. Bazılarınız yaşamı hep farklı olgulardan algıladı. Çevresel kalıplardan sıkıldınız ve durmadan savaştınız. Hep derdiniz vardı. Sizi dinleyen çok azdı. Sıkıntılarınızı içinizde biriktirirken, dudaklarınızdan gülümsemeler hiç eksik olmadı. Artık paranızın değerini biliyorsunuz. Borç vermemeyi öğrendiniz. Aşk rüzgârları esmeye devam edecek, hem bu yıl daha da kuvvetli olacak. Kasırga misali aşklar sizi bekliyor. Beklediğiniz heyecanlara teslim olmama savaşı vereceksiniz. Kayıplarınızı düşünecek zamanınız yok ve karşınıza çıkacak fırsatlar karşısında bocalayacaksınız. Gözünüzü korkutmak istemiyoruz ama ani değişimlere hazır olun. Gerçekten hoş bir yıl sizi bekliyor. Bu yıl kariyerinizde değişimler görünürken, işi nedeniyle yer değiştirmeniz gerekebilir. Araştırmaya yönelik olarak iş veriminizi yükseltmeye yönelik çabalar içinde olacaksınız.

Yatırımlar yılı olacak günler sizi bekliyor. Maddi olanaklarınız genişliyor. İşinizi yenileyebilir, varlıklı bir evlilik yapabilirsiniz. Olgunluk dönemi yaşayacaksınız. Parasal kazançlarınız birçok farklı konularla beslenecek. Bazılarınız risk alacaklar. Bu yıl ailenizle daha çok ilgilenmelisiniz. Evinizdeki bazı köklü değişimler sizi meşgul edecektir. Uzun süredir çalışmalarınızı sürdürdüğünüz konulardan artık sonuç elde edeceksiniz. Bu yıl romantik aşk ilişkileriniz artacaktır. Eşiniz ve sevgilinizle ortak geleceğinizi şekillendireceksiniz. Yalnız olanlar için gerçek aşk kapıda bekliyor.

İş birliği içinde olduğunuz kişiler üzerinde mevcut potansiyelinizi kullanarak etkinlik sağlayacaksınız. Bu ilişkiler çerçevesinde gereğinden fazla sorumluluk yüklenebilirsiniz, dikkatli olmalısınız. Hedefleriniz sizi yönlendirmeye başlıyor. Uzun süredir içinizde sakladığınız ve başlangıç yapmak için fırsat kolladığınız işler, gündeminizde yer alacak.

Kariyer evinizde Uranüs, size destek vermeye devam ediyor. Toplumsal hayatınız canlanıyor. Sürpriz fakat olumlu ilişkilerin ortaya çıkacağını bilmelisiniz. Böyle anlarda, içinizde çılgın bir enerji duyacaksınız. Bu günü hasarsız atlatmak istiyorsanız; kendi duygularınızın esiri olmayın, yakınlarınızın sözlerine ve tavsiyelerine kulak verin.

Ani yükselişler ve iş potansiyelinizdeki sorumluluk artışı karşısında bocalayabilirsiniz. Uğraşı verdiğiniz konularla ilgili öne çıkma telaşı içinde olacaksınız. Duygusal bir yaklaşımla işinize sarılacak ve çevrenize kendinizi sevdireceksiniz. Duygularınızda ve isteklerinizde ileriye yönelik bir artış gözlenecektir.
Aşk Hayatınız
9 Ocak'tan sonra Merkür, Aşk ve iş ortaklığını birlikte gündeme getiriyor. Hatta yıllarca süren ilişkinizde bitişler yaşayabilirsiniz.

Şubat ayı içinde; Sürpriz fakat olumlu ilişkilerin ortaya çıkacağını bilmelisiniz. Mart ayında; tüm enerjinizi çevresel ilişkilere yöneltirken, kendinizi ifade etmekte zorluk çekmeyeceksiniz.. Aşk yaşamınız hız kazanacak. 3 Nisan'dan sonra Venüs, burcunuza geçiyor. Venüs, sizi çekici kılacak.

4 Nisan'dan sonra ay sonuna kadar çok dikkatli olmalısınız. Venüs sizi cazip yaparken, aklınız bir karış havada olacaktır. 15 Mayıs'a kadar her şey olması gibi giderken, 15 Mayıs'ta geri giden Venüs'le birlikte her şey alt üst olabilir. Haziran ayında; Venüs, burcunuzda geri hareket edeceği için aşk konusunda dikkatli olmalı ve geçici duyguların size vereceği küçük aşk dalgalarından kendinizi korumalısınız. Temmuz'da Mars, aşk ve sosyal hayatınızın enerjisini yüksek tutuyor. Aşk hayatınıza aileniz yorum getirebilir.

Ağustosta; . Eski ve yeni dostlukların bir arada yaşanacağı ortamlarda bulunacaksınız. Eylül'de Cazibeniz oldukça yüksek seyrediyor. Yaratıcı kişilerle birlikte olacak ve sizi destekleyen güçlü konumdaki kişilerin arkadaşlığını tercih edeceksiniz.

5 Ekim'den sonra duygusal olaylarınızda açık ve net olmanızdan dolayı, bazı eleştirilere maruz kalmanız sizi engellememeli.

13 Kasım'da Akrep'te tutulma yaşacaksınız. Jüpiter'inde burcunuzda olması nedeniyle evlilik kararları alacak, ortaklıklarınızı pekiştireceksiniz.16 Aralık'tan sonra Bazı İkizler, uzun yıllar süren bir ilişkisini mutlu bir sona taşıyabilir ve evlenebilirler. Oldukça dikkat çekici olduğunuz bir aydasınız.
Sağlığınız
Ocak ayında; Sağlık Gezegeniniz Jüpiter; enerjinizi doğru kullanmanız gerektiğini hatırlatarak, tansiyon ve dolaşım konusunda size uyarılarda bulunuyor. Şubatta; Kesici ve yanıcı aletlerden uzak kalmalısınız. Martta; kilo vermeye ve düzenli egzersiz yapmaya başlamalısınız. Nisan'da; sağlığınız oldukça iyi olmasına rağmen; cinsel organlarınız, mideniz, dişleriniz ve cildinizin hassas olabileceğiniz unutmamalısınız. Mayıs'ta Sağlığınızla ilgili yeni kararlar alacaksınız. Detoks ve spor birleşimi ile bedensel aksiyonunuz yükselecek. 4 Haziran'dan sonra dikkatli olun. Gerekli ihtiyacınız olan vitamin ve destek mineralleri eksik etmeyin. Temmuz ayı içinde; sağlığınız sizi zorlamayacak şekilde etkiler alacak. Ağustos ayında, sağlık durumunuz oldukça iyi olacak. Eylül'de; oldukça sağlıklı görünmenize karşın hırslı yapınızın körüklenmesinden dolayı, strese bağlı gerginlikler ortaya çıkabilir. Karaciğerinize bu konuda önem verin. Alkollü ve gazlı yiyeceklerden uzak kalmalısınız.

Ekim ayı içinde; uzun soluklu koşuşturmalarınız arasına kısa dinlenme molaları koyabilirsiniz. 13 Kasım'da "yeni ay" size yeni duygular verecektir. Yeni Ay'la birlikte bedensel ve zihinsel anlamda kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

Yılın son ayında, Sağlık Gezegeniniz Mars ve Plüton; kan basıncınızı düzenli tutmanızı öneriyor. Ay içinde sağlık sorununuz görünmemesine rağmen, yaşadığınız yoğun duygular yüzünden strese bağlı tansiyon değişimleri yaşayabilirsiniz.

Anasayfa   |   Genel Özellikler   |   Eğlence   |   Zayıflama   |   Evrensel Dengeler   |   Tarihçe   |   Çocuk Dünyası   |   İletişim
 
Turkuvaz Medya Grubu Copyright © 2003-2016 Tüm hakları saklıdır.
Turkuvaz Gazete Dergi Basım A.Ş.
Üretim ve Tasarım

Turkuvaz Medya Dijital